Zamknij
Menu
Ask Me, Video,  10/04/19

Co zbawi świat?

Co zbawi świat?

Tak naprawdę na to pytanie: Co zbawi świat, odpowiedziałam w Parszy Tazrija, ale parsze zostały już zamknięte i można mieć do nich dostęp tylko po wykupieniu. Zachęcam do inwestycji, bo tam jest o wiele więcej informacji niż przekazuję w odpowiedzi na wasze pytania. Ok nie masz dziś, to zacznij odkładać. Zamiast wydawać kasę na pierdoły zacznij inwestować w swój rozwój. To co zrobisz dziś dla swojego rozwoju, zaprocentuje w przyszłości.

Mimo wszystko jednak odpowiem na to pytanie. Tylko nie wiem czy to da pytającemu jakąś satysfakcję, bo odpowiedź będzie ciężka do przyjęcia w ego.

Muszę ego zmartwić, bo nie ma czegoś takiego co zbawi świat. W tej chwili każdemu tak się wydaje, że pojawi się jakiś gościu, którego nazwą Mesjasz i on wszystkich zbawi. Tak wyświetla zepsuta część w każdym z nas. Odpowiednio do tego każdy sobie inaczej tego mesjasza wyświetla. Przypominam, że nie ma jakiś fizycznych postaci. Ten mesjasz jest w nas. Wspólne pojęcie mesjasza dla wszystkich to światło w każdym z nas, które naprawia serce kamienia.

To światło ujawnia się jeśli jesteśmy na odpowiedniej wysokości i pozostała tylko 1/10 do naprawy. 1/10, bo parcuf ma 10 sfir i samodzielnie naprawić możemy tylko 9 i ta 1/10 to właśnie serce kamienia.

Serce kamienia to coś czego nie jesteśmy w stanie poświęcić. U każdego jest inaczej. Jeśli u ciebie serce kamienia to pieniądze u mnie czegoś takiego w ogóle nie ma. W związku z tym nie można dla każdego zrobić tego samego.

Zatem zbawienie jest w zasięgu każdego człowieka i zależy od każdego indywidualnie. Nie ma jednej recepty dla wszystkich. Każdy musi sam pracować na swoje zbawienie. Naprawić co się da samemu i dopiero poprosić o światło mesjasza.

Rozumiem, że trudno to przyjąć, bo łatwiej jest czekać aż ktoś zrobi za mnie. Niestety to tak nie działa. Nikt za Ciebie nie wykona. Można prosić o pomoc, ale zrobić musisz ty. Też nikt za ciebie nie poprosi.

Ja na pewno nie poproszę za ciebie. Ja to mogę co najwyżej skopać ci tyłek 🙂 bo ego nie może być głaskane. Ego by chciało wszystko za darmo, dlatego też parsze zamknęłam. Rusz dupę i działaj.

To wszystko co miała do powiedzenia na ten temat. Do następnego pa.

Śledź mnie w social mediach
Pomóż mi i udostępnij ten wpis
Tora, Video,  15/09/19

Parsza Ki Tece

0.0 00 Parsza Ki Tece w tłumaczeniu na polski znaczy “bo wyjdziesz” i w pierwszym zdaniu mamy napisane Ki Tece lemilchama al ojwecha, przetłumaczone na polski jako Wyjdziesz na wojnę przeciwko wrogom. Kto to są ci wrogowie jeśli jestem tylko ja i Stwórca? Ci wrogowie to musi być więc jakaś część we mnie. Spróbujemy ją […]

Pomóż mi i udostępnij ten wpis
Tora, Video,  07/09/19

Parsza Szoftim

5.0 02 Zanim wejdziemy głębiej w Parszę Szoftim zajmiemy się jeszcze raz Amalekiem. Mamy taki nakaz, zawsze pamiętaj co zrobił ci Amalek i to jest warte zrozumienia. Amalek to jest wartość gematryczna 240. Musimy zrozumieć co to pojęcie nam mówi, bo używając w nieprawidłowy sposób zawsze mamy do niego pretensje. Zawsze uważamy, że to jest […]

Pomóż mi i udostępnij ten wpis