Zamknij
Menu
Ask Me, Video,  10/04/19

Co zbawi świat?

Co zbawi świat?

Tak naprawdę na to pytanie: Co zbawi świat, odpowiedziałam w Parszy Tazrija, ale parsze zostały już zamknięte i można mieć do nich dostęp tylko po wykupieniu. Zachęcam do inwestycji, bo tam jest o wiele więcej informacji niż przekazuję w odpowiedzi na wasze pytania. Ok nie masz dziś, to zacznij odkładać. Zamiast wydawać kasę na pierdoły zacznij inwestować w swój rozwój. To co zrobisz dziś dla swojego rozwoju, zaprocentuje w przyszłości.

Mimo wszystko jednak odpowiem na to pytanie. Tylko nie wiem czy to da pytającemu jakąś satysfakcję, bo odpowiedź będzie ciężka do przyjęcia w ego.

Muszę ego zmartwić, bo nie ma czegoś takiego co zbawi świat. W tej chwili każdemu tak się wydaje, że pojawi się jakiś gościu, którego nazwą Mesjasz i on wszystkich zbawi. Tak wyświetla zepsuta część w każdym z nas. Odpowiednio do tego każdy sobie inaczej tego mesjasza wyświetla. Przypominam, że nie ma jakiś fizycznych postaci. Ten mesjasz jest w nas. Wspólne pojęcie mesjasza dla wszystkich to światło w każdym z nas, które naprawia serce kamienia.

To światło ujawnia się jeśli jesteśmy na odpowiedniej wysokości i pozostała tylko 1/10 do naprawy. 1/10, bo parcuf ma 10 sfir i samodzielnie naprawić możemy tylko 9 i ta 1/10 to właśnie serce kamienia.

Serce kamienia to coś czego nie jesteśmy w stanie poświęcić. U każdego jest inaczej. Jeśli u ciebie serce kamienia to pieniądze u mnie czegoś takiego w ogóle nie ma. W związku z tym nie można dla każdego zrobić tego samego.

Zatem zbawienie jest w zasięgu każdego człowieka i zależy od każdego indywidualnie. Nie ma jednej recepty dla wszystkich. Każdy musi sam pracować na swoje zbawienie. Naprawić co się da samemu i dopiero poprosić o światło mesjasza.

Rozumiem, że trudno to przyjąć, bo łatwiej jest czekać aż ktoś zrobi za mnie. Niestety to tak nie działa. Nikt za Ciebie nie wykona. Można prosić o pomoc, ale zrobić musisz ty. Też nikt za ciebie nie poprosi.

Ja na pewno nie poproszę za ciebie. Ja to mogę co najwyżej skopać ci tyłek 🙂 bo ego nie może być głaskane. Ego by chciało wszystko za darmo, dlatego też parsze zamknęłam. Rusz dupę i działaj.

To wszystko co miała do powiedzenia na ten temat. Do następnego pa.

Śledź mnie w social mediach
Pomóż mi i udostępnij ten wpis
Artykuły, Rozwój,  02/10/19

Przebudzenie świadomości

Co to znaczy przebudzenie świadomości. Dlaczego świat śpi i co to jest świadomość? Aby odpowiedzieć na te pytania, musimy najpierw zbadać dynamikę “woli” w naszym własnym życiu. Weźmy przykład osoby, która jest właścicielem firmy. Nasz biznesmen robi wiele rzeczy w ciągu dnia – wstaje wcześnie rano, dojeżdża do swojego biura, odpowiada na telefony, odbywa spotkania […]

Pomóż mi i udostępnij ten wpis
Tora, Video,  28/09/19

Parsza Nicawim

Parsza Nicawim poprzedza nowy rok, czyli to jest coś takiego ostatniego. Co to oznacza spróbujemy dzisiaj zrozumieć. Parsza Nicawim Jeżeli człowiek nie budzi się przed nowym rokiem to kiedy się obudzi? Jak już się budzi po wyroku to nie pomoże mu płacz i krzycz. Powiedzą mu, to już się skończyło. Nie można zmienić werdyktu, ale […]

Pomóż mi i udostępnij ten wpis