Zamknij
Menu
Rozwój,  15/08/18

Fakty i mity o Miriam

Ten wpis musiałby się pojawić prędzej czy później, a że jest prędzej to chyba dobrze. Choć to pewnie powie czas.  Fakty i mity o Miriam będą zawsze jakieś, wizerunek mnie, a nie całkowita ja.

Fakty i mity o Miriam

 • Dzik – MIT
  Tak mówią ci, z którymi nie chodzę na imprezy i nie piję alkoholu. Myślą, że siedzę w domu, bo boję się ludzi. Mam zasłonięte okna i myśli samobójcze, a w ogóle to na pewno niczym się nie zajmuję bo nie mam dzieci, bo przecież dzieci to jedyna słuszna sprawa. hehe Cóż mogę na to odpowiedzieć, imprezy mi się znudziły, a alkohol jest dla dorosłych. Nie wystarczy mieć 40 lat żeby można było sobie spokojnie pić bez obaw. Może kiedyś o tym napiszę. Poza tym piwo śmierdzi moczem, nie wspominając już o następnym dniu. Poza tym nie wiem, nie znam się, a w ogóle to zarobiona jestem.
 • Dziwak – FAKT
  To słowo zdecydowanie lepiej opisuje moją osobowość niż to powyżej. Tak mam swoje dziwactwa np. pierwszą myślą po przebudzeniu jest “KTOŚ” i pierwszą przed zaśnięciem też jest “KTOŚ”. Gdy jest mi źle wystawiam dupę na południe, a ostatnio obmyślam jaka będzie najbardziej odpowiednia pełnia księżyca aby wystawić cycki i wyznaczyć 50 lat. Lubię swoje dziwactwa i nie będę ich zmieniać, bo mi z tym dobrze 😛
 • Mój życiorys piszą słowa – FAKT
  Rzeczywiście mój świat to kartka i farba liter na niej.
 •  Dobro narodowe – MIT
  Nawet jeśli, to wcale się tak nie czuję, aczkolwiek to miłe gdy ktoś tak o mnie myśli.
 • Stara panna – FAKT, MIT
  Specjalnie oznaczyłam podwójnie. Tego argumentu używają zawsze Ci, którzy nie mogą się niczego o mnie dowiedzieć. Dlaczego ona nic o sobie nie mówi? Odpowiadam: Żeby głupi miał zagadkę 🙂 Co Cię to obchodzi i tak się niczego nie dowiesz 🙂
 • Klnie jak szewc – FAKT
  Oj tam oj tam 😀
 • Feministka – MIT
  To podobny argument do tego pod nr 5. Argumentu feministka używają zawsze odrzuceni, potencjalnie zainteresowani. Zawsze wszystko wiedzą lepiej, ale co to feministka to nie wiedzą, muszą sprawdzać  u cioci  Wikipedii. Ale oni już wiedzą, bo nie posiadam aktu małżeństwa i nie posiadam dzieci. Pytanie jednak co to jest małżeństwo i co to są dzieci pozostaje wciąż otwarte, ale w Wikipedii ich nie znajdziesz. Nie lubię wścibstwa i nie czuję potrzeby opowiadania o swoim życiu prywatnym. Co Cię obchodzi z kim sypiam i czy nosze stanik czy chodzę z gołymi cyckami. Czy golę cipke czy noszę zarosnietą. Czy ja Ciebie pytam o długość prącia? I oczywiście taki, któremu powiem spierdalaj uzna mnie za feministkę. Powtarzam zatem SPIERDALAJ.

I pamiętajcie. Cokolwiek o kimkolwiek myślicie, to jest tylko i wyłącznie wizerunek tej osoby, a nie ta osoba.

Fakty i mity o Miriam AKTUALIZACJA

Aktualizacja na dzień 15.08.2018.

  1. Arogancka, wulgarna chamica – MIT
   Kolejny punkt skierowany do mężczyzn. Nie szukam związku, nie szukam zainteresowania mną matrymonialnego. Jeśli jestem chamska to znaczy, że nie chcę się z Tobą spoufalać. Jeśli mówię Ci spierdalaj to znaczy, że masz spierdalać i zostawić mnie w spokoju. Jeśli dasz mi spokój wtedy będę miła i normalna. Oczywiście lubię sobie przekląć w żartach, ale to są tylko żarty. Inaczej ma się sprawa kiedy ktoś przekracza granice. Ostatnio pewien Pan mi powiedział, że pozory mylą, bo wchodzi się na mój blog i pomyśleć można, że taka fajna dziewczyna. Zajmuje się kabałą i pisze wiersze, a w relacjach poza blogiem mówi spierdalaj. TAK mówi spierdalaj, bo nie jest zainteresowana Tobą. Ponadto jestem Miriam i język, którego używam jest warunkowany korzeniem. Ten sam pan powiedział, że jeśli taka będę to nikt nie przyjdzie na mój pogrzeb. Spoko, jeśli Ciebie na nim nie będzie to znaczy, że osiągnęłam swój cel. Skąd wiesz, że ja chcę mieć tłumy na pogrzebie? Może ja będę pochowana w innym kraju. Skąd wiesz czego ja chcę? Skąd wiesz czy ja jestem sama? Przeczytałeś to w tym durnym programie zwanym PESEL i wierzysz, że to prawda. Ja nie jestem już katoliczką, więc i katolicy mnie nie interesują. Może nad jakimś fajnym Żydem bym się zastanowiła, ale tylko wtedy, gdy zajmował by się Kabałą i Torą. Nie spełniasz tych warunków więc nie interesuj się mną – odczep się.
  2. Lesbijka – MIT
   Jasne, bo nie interesuje się mężczyznami, nie umawiam na randki, nie seksuję na każdym rogu więc lesba. Nie jestem po prostu zainteresowana TOBĄ. PRZYJMIJ TO DO WIADOMOŚCI.
  3. Siedzi w sekcie – MIT
   Kabała jest uważana za sektę. Podobno przetraciłam już na to cały majątek i z tego powodu też nie wyszłam za mąż, bo jest tam jakiś guru, który mi zakazał. Powtarzam: Ja nie jestem już katoliczką, więc i katolicy mnie nie interesują. Może nad jakimś fajnym Żydem bym się zastanowiła, ale tylko wtedy, gdy zajmował by się Kabałą i Torą. Tu też wyjaśnienie dla kobiet: Kabała nie jest zakazana. W Izraelu są nawet specjalne studia i Żydówki tam studiują. Podział kobieta – mężczyzna istnieje od zniszczenia drugiej świątyni. Wcześniej nie było takiej potrzeby, bo szchina była duża a jecer ra małe. Różnice między kobietą i mężczyzną są w binie i daat. Kobieta ma dodatek biny co sprawia, że ma lepszą intuicję i możliwość odczuć czy przewidzieć pewne kwestie. Kobiece daat jest jednak trochę inne niż mężczyzny. Po hebrajsku to się nazywa kala. Z tego powodu kobieta nie konkuruje z mężczyzną w szachy.
Śledź mnie w social mediach
Pomóż mi i udostępnij ten wpis
Artykuły, Rozwój,  02/10/19

Przebudzenie świadomości

Co to znaczy przebudzenie świadomości. Dlaczego świat śpi i co to jest świadomość? Aby odpowiedzieć na te pytania, musimy najpierw zbadać dynamikę “woli” w naszym własnym życiu. Weźmy przykład osoby, która jest właścicielem firmy. Nasz biznesmen robi wiele rzeczy w ciągu dnia – wstaje wcześnie rano, dojeżdża do swojego biura, odpowiada na telefony, odbywa spotkania […]

Pomóż mi i udostępnij ten wpis
Tora, Video,  28/09/19

Parsza Nicawim

Parsza Nicawim poprzedza nowy rok, czyli to jest coś takiego ostatniego. Co to oznacza spróbujemy dzisiaj zrozumieć. Parsza Nicawim Jeżeli człowiek nie budzi się przed nowym rokiem to kiedy się obudzi? Jak już się budzi po wyroku to nie pomoże mu płacz i krzycz. Powiedzą mu, to już się skończyło. Nie można zmienić werdyktu, ale […]

Pomóż mi i udostępnij ten wpis