Zamknij
Menu
Recenzje,  08/07/18

Omer Adam

Omer Adam urodził się w Mishmar Hashiva. Pochodzi z rodziny wyższych oficerów z Kaukazu. Jego ojciec, major Yaniv Adam, pełnił funkcję zastępcy dowódcy Sayeret, a  dziadek Omara – pułkownik Samuel Adams.

Omer  Adam brał udział w siódmym sezonie „Idola” i został z niego usunięty  po tym jak bloger Omri Hayon ujawniła, że ​​mężczyzna sfałszował swój prawdziwy wiek. Najbardziej znanym coverem Adam z Idola jest piosenka „Ojciec”  Szlomi Szabat.

Omer Adam wydawnictwa płytowe

Później wydał sporo debiutanckich singli m.in.: „Lost in the Wind”, po którym wydał singiel „Do not Cry”. Na początku 2010 roku single „You My Heart”, „Melting from You”, a pod koniec lipca wydał singiel który był była piosenką do programu „Wedding of the Year” na kanale 2.

Wydał też piosenkę pt. Hopa, która jest hebrajskim tłumaczeniem piosenki greckiego piosenkarza Georgiosa Alkaiosa, którą wykonano podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2010.

W grudniu 2010 roku wydał w końcu swój pierwszy album נמס ממך  – Names Mimcha Stopiony od Ciebie, który obejmował wszystkie wydane single i inne utwory.

Jak widać rok 2010 bardzo twórczy. Dużo się wtedy działo. To chyba zasługa programu Idol. Zrobiło się o nim głośno i dobrze. Teraz możemy cieszyć się świetną muzyką.

Kolejne albumy studyjne

  • Jeld tow, jeld ra (ילד טוב ילד רע) (2012)
  • Muzika weszeket (מוזיקה ושקט) (2013)
  • Mode ani (מודה אני) (2015)
  • Achrei kol haszanim (אחרי כל השנים) (2017)

Od drugiej płyty słychać wyraźną zmianę stylu na bardziej dojrzały, a płyta Mode Ani jest moim zdaniem najlepsza. Czekam co Omer pokaże na nowej płycie, bo na uwagę zasługuje jeden z jego najnowszych singli  Ohewet Oti Amiti – Kochasz Mnie Prawdziwie, wydany w 2018 roku. Piękna, sentymentalna ballada. I chyba takie wydanie Omera lubię najbardziej. Mam nadzieję, że w tym kierunku będzie rozwijać swoją karierę. Brzmieniem przypomina płytę Mode Ani, która jest naprawdę piękna i zasługuje na waszą uwagę. Singiel Ohewet Oti Amiti będzie grany, dopóki mi się nie znudzi  😛

Postaram się zaprezentować twórczość Omera dość obszernie. Słuchajcie. Wypatrujcie.

Wasza Miriam!

 

Śledź mnie w social mediach
Pomóż mi i udostępnij ten wpis
Artykuły, Rozwój,  02/10/19

Przebudzenie świadomości

5.0 01 Co to znaczy przebudzenie świadomości. Dlaczego świat śpi i co to jest świadomość? Aby odpowiedzieć na te pytania, musimy najpierw zbadać dynamikę „woli” w naszym własnym życiu. Weźmy przykład osoby, która jest właścicielem firmy. Nasz biznesmen robi wiele rzeczy w ciągu dnia – wstaje wcześnie rano, dojeżdża do swojego biura, odpowiada na telefony, […]

Pomóż mi i udostępnij ten wpis
Tora, Video,  28/09/19

Parsza Nicawim

5.0 01 Parsza Nicawim poprzedza nowy rok, czyli to jest coś takiego ostatniego. Co to oznacza spróbujemy dzisiaj zrozumieć. Parsza Nicawim Jeżeli człowiek nie budzi się przed nowym rokiem to kiedy się obudzi? Jak już się budzi po wyroku to nie pomoże mu płacz i krzycz. Powiedzą mu, to już się skończyło. Nie można zmienić […]

Pomóż mi i udostępnij ten wpis

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.