Zamknij
Menu

Program Partnerski NMC

Program Partnreski NMC

Jeśli bliska jest Ci tematyka rozwoju osobistego, rozwoju duchowego. Interesuje Cię kabała i judaizm. Jesteś fanem Moniki Miriam Kowalczyk i chcesz szerzyć idee, które głosi, a przy okazji zarobić – to Pogram Partnerski NMC jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Po zarejestrowaniu się w Programie Partnerskim NMC zostanie Ci przypisany unikalny Kod Partnera, dzięki któremu rozpoznamy, że link należy do Ciebie, a nasz system będzie wiedział, który z klientów jest z Twojego polecenia.

Możesz umieszczać linki, banery lub inne grafiki, które udostępniamy wraz z Twoim Kodem Partnerskim na swojej stronie, w e-mailach lub w innych komunikatach – co tylko przyjdzie Ci do głowy. Wszystko zależy od Twojej kreatywności, ważne jednak jest, aby nie stosować SPAMu.

Gdy ktoś kliknie w Twój link partnerski i wejdzie do naszego sklepu, zostawi swój adres email pobierając darmowe materiały lub gdy złoży zamówienie – zostanie przypisany do Ciebie na zawsze. Gdy wróci za dzień, tydzień czy rok i kupi szkolenie lub inny produkt objęty programem partnerskim, Ty otrzymasz prowizję.

Prowizja w programie partnerskim NMC wynosi 10%.

Dołącz do programu partnerskiego NMC i zostań naszym Partnerem.

Powodzenia i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

Pomóż mi i udostępnij ten wpis