Zamknij
Menu

Program Partnerski NMC

Program Partnreski NMC

Jeśli bliska jest Ci tematyka rozwoju osobistego, rozwoju duchowego. Interesuje Cię kabała i judaizm. Jesteś fanem Moniki Miriam Kowalczyk i chcesz szerzyć idee, które głosi, a przy okazji zarobić – to Pogram Partnerski NMC jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Po zarejestrowaniu się w Programie Partnerskim NMC zostanie Ci przypisany unikalny Kod Partnera, dzięki któremu rozpoznamy, że link należy do Ciebie, a nasz system będzie wiedział, który z klientów jest z Twojego polecenia.

Możesz umieszczać linki, banery lub inne grafiki, które udostępniamy wraz z Twoim Kodem Partnerskim na swojej stronie, w e-mailach lub w innych komunikatach – co tylko przyjdzie Ci do głowy. Wszystko zależy od Twojej kreatywności, ważne jednak jest, aby nie stosować SPAMu.

Gdy ktoś kliknie w Twój link partnerski i wejdzie do naszego sklepu, zostawi swój adres email pobierając darmowe materiały lub gdy złoży zamówienie – zostanie przypisany do Ciebie na zawsze. Gdy wróci za dzień, tydzień czy rok i kupi szkolenie lub inny produkt objęty programem partnerskim, Ty otrzymasz prowizję.

Prowizja w programie partnerskim NMC wynosi 10%.

Dołącz do programu partnerskiego NMC i zostań naszym Partnerem.

Powodzenia i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

Pomóż mi i udostępnij ten wpis

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.