Zamknij
Menu
Audycje Radiowe, Rozwój,  16/08/18

Rozwój duchowy zawarty w parcufie

System duchowy zawarty w parcufie i nasz rozwój duchowy

Monika Miriam

W tym nagraniu staram się przekazać wam jak wygląda system duchowy zawarty w parcufie i nasz rozwój duchowy. Zdaję sobie sprawę, że pewne terminy mogą być niezrozumiałe, ale tak właśnie wygląda języka kabały.

Na czy polega na rozwój duchowy?

Z pomocą przyszedł nam Pan John Zorn, który napisał 92 utwory zawarte w na 11 płytach, wszystko inspirowane kabałą. Każdą płytę nazwą imieniem sfiry.

CD1 Keter – korona SOFIA REI
CD2 Chochma –mądrość  CLERIC
CD3 Bina – zrozumienie SPIKE ORCHESTRA
CD4 Chesed – miłosierdzie JULIAN LAGE-GYAN RILEY
CD5 Gewura – moc ABRAXAS
CD6 Tiferet – piękno KLEZMERSON
CD7 Necach – wieczność GNOSTIC TRIO
CD8 Hod – chwała ZION80
CD9 Jesod – podstawa BANQUET OF THE SPIRITS
CD10 Malchut – królestwo SECRET CHIEFS 3

CD11 Da’at – wiedza, umiejętności CRAIG TABORN-VADIM NESELOVSKYI

Wzór parcufa jest dla nas skróconą instrukcją pracy. Stwórca zrobił dla nas cały świat z góry do dołu. Teraz naszym zadaniem jest wspiąć się z dołu do góry. W nagraniu opowiadam o każdej sfirze tak jak zostało to nagrane, czyli z góry. Pamiętaj, że każdy parcuf to chęć. Wszystko jest chęcią i jej relacją ze światłem, i w tych wszystkich nazwach staraj się odkryć odczucie. Jeśli mówię, że w tiferet rozpadło się na trzy części to nie że ci brzuch rozerwało, ale że tam dokonano wyboru. Bo tam jest prawdziwe ja i według tego prawdziwego ja powstaje nowe naczynie - nowy parcuf.

 

I zanim to nastąpi jest parcuf mały składający się z: keter, chochma bina, tiferet (w całości) i malchut. Po tym jak tiferet otwiera się powstaje parcuf duży, który zawiera wszystkie sfiry.

 

Śledź mnie w social mediach
Pomóż mi i udostępnij ten wpis
Artykuły, Rozwój,  02/10/19

Przebudzenie świadomości

5.0 01 Co to znaczy przebudzenie świadomości. Dlaczego świat śpi i co to jest świadomość? Aby odpowiedzieć na te pytania, musimy najpierw zbadać dynamikę „woli” w naszym własnym życiu. Weźmy przykład osoby, która jest właścicielem firmy. Nasz biznesmen robi wiele rzeczy w ciągu dnia – wstaje wcześnie rano, dojeżdża do swojego biura, odpowiada na telefony, […]

Pomóż mi i udostępnij ten wpis
Tora, Video,  28/09/19

Parsza Nicawim

5.0 01 Parsza Nicawim poprzedza nowy rok, czyli to jest coś takiego ostatniego. Co to oznacza spróbujemy dzisiaj zrozumieć. Parsza Nicawim Jeżeli człowiek nie budzi się przed nowym rokiem to kiedy się obudzi? Jak już się budzi po wyroku to nie pomoże mu płacz i krzycz. Powiedzą mu, to już się skończyło. Nie można zmienić […]

Pomóż mi i udostępnij ten wpis

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.